Przejdź do treści

kursdladoroslychp

Kolejne  Grupy Kursantów będą miały okazję dołączyć do Naszej Lubuskiej Akademii  Fotografii wg Dariusza Biczyńskiego już od września i przeżyć 10  miesięczną przygodę ucząc się sztuki fotografii, bawiąc przy tym dobrze i  odkrywając świat w małym wizjerze aparatu.


Zajęcia od września 2022 do czerwca 2023.


GRUPA POCZĄTKUJĄCA DOROSŁA–max 10 osób, zajęcia/4 razy w miesiącu–czwartki 18.00
GRUPA POCZĄTKUJĄCA DOROSŁA–max 10 osób, zajęcia/2 razy w miesiącu–wtorki 18.00
GRUPA ZAAWANSOWANA DOROSŁA–max 10 osób, zajęcia/2 razy w miesiącu-wtorki 18.00
GRUPA MŁODZIEŻY POCZĄTKUJĄCA–max 12 osób, zajęcia/2 razy w miesiącu-piątki 18.00

Trochę  teorii i mnóstwo praktyki. Różnorodność, studio, plener, sesje,  reportaże, wydarzenia sportowe i kulturalne. Nauka obróbki zdjęć i  wspólne omawianie zdjęć. Kabarety i widowiska teatralne. Oczywiście jak  co roku pomożemy zapewne komuś i zrobimy tez zdjęcia w kolejnych kilku  nowych miejscach. Co roku nas pytacie czemu mnie wybrałaś lub czemu  kogoś nie wybraliśmy. Mamy swoje odczucia, energię, myśli i chcemy osoby  pozytywne energetycznie. Wspierający się Team. Pozytywnych wariatów!

Nie  musisz nic umieć jeżeli chodzi o fotografię. Musisz tylko bardzo tego  chcieć i fotografia ma być dla Ciebie miłą przygodą. Aparatu jak nie  masz też nie jest to problem podczas zajęć. Zapewne będziesz chciał mieć  swój aparat, ale nie kupuj nic do póki nie porozmawiamy na kilku  pierwszych zajęciach i określimy co potrzebujesz lub co jest Tobie  potrzebne. Na to przyjdzie czas, a i może pomożemy w zakupie również jak  będzie taka potrzeba.

Przez  naszą Akademie przewinęło się już ponad 100 Absolwentów!!! Cześć z nich  pracuje zawodowo, cześć z nich chciało oderwać się od pracy codziennej i  relaksowało się podczas zajęć tworząc swoje wizje fotograficzne, część z  nich robi prywatnie zdjęcia i mamy je okazje niejednokrotnie oglądać  ciesząc się jaki zrobili postęp. Te osoby, które przeszły przez naszą  Akademię to nasz świat i miło nam było każdą z tych osób gościć na  naszych zajęciach. Jak im było, możecie zapytać sami. Nie mamy problemu,  żebyście Ich o to zapytali.

Jak można zgłosić się do nas ?

To proste. Piszecie podanie własnymi słowami od siebie i wysyłacie na maila ➡️ studio@dariuszbiczynski.pl

Potem  zaczynamy rozmowę i z częścią z Was spotkamy się na indywidualnej  rozmowie. Szczęśliwa 10-tka zacznie zajęcia od września 2022 do czerwca  2023. Zajęcia odbywają się w Zielonej Górze w naszym studio oraz na  salce wykładowej, oczywiście także po za studiem w różnych miejscach  planując to wcześniej.
Jak ktoś chce zobaczyć więcej o nas - o Akademii -  może zajrzeć na naszego funpage

Animated textheadlineswords

© Copyright 2021 by BITGEO Maciej Pietsch
Wróć do spisu treści